Show Bizz

I komentoi jetën luksoze prej sheikësh, Luana hakmerret ndaj Alketës në emision

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Postimet e revistës së Alketa Vejsiut për Xhemin dhe motrat Vjollca ishin në fokus të mediave së fundmi.

Në postimin për Luanën e Marinën, komentohej jeta e tyre luksoze prej sheikësh dhe bukuria arabe. Pas zhurmës së madhe në rrjet, Alketa vendosi të mos reagojë dhe menduam se kjo çështje u mbyll me kaq, mirëpo Luana me t’u kthyer nga Dubai është hakmarrë.

Moderatorja ka postuar puntatën e nesërme të “Shiko kush luan” në të cilën dëgjohet Rezarti i cili thotë: “Falenderojmë Alketën që kënaqet vetë me veshjet, me të gjitha dhe këndon vetë kudo”, ndërsa Luana shfaqet duke qeshur prapa tij.

Pavarësisht deklaratave në faqjen e Instagramit të revistës së saj, sot Alketa deklaroi se nuk ka asgjë me Luanën dhe Marinën. “Janë super yje. I duam shumë”, komentoi Alketa.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto