LajmeShow Bizz

I komentoi Albin Kurtit: Bëhet viral Mozzik

Gjatë fundjavës që lamë pas, një veprim i Kryeministrit Albin Kurti bëri xhiron e rrjetit.

Ai u ul për t’ia lidhur lidhëset një fëmiu, në përvjetorin e pestë të ndarjes nga jeta të Astrit Deharit.

Veprimi u komentua gjerësisht dhe nuk i ka shpëtuar as Mozzikut.

Reperi ka komentuar me ironi duke thënë se Kryeministri ia ka “lidhur lidhëset nyje”.

Related posts
Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *