Lajme

I kërkohet që ta votojë VV’në, kjo është përgjigja epike e qytetarit

Një qytetar ka publikuar një mesazh të dërguar në telefonin e tij, nga Lëvizja Vetëvendosje, por përgjigja e tij ishte interesante, shkruan Gazeta Metro.

Një qytetarë ka publikuar një fotografi, ku tregon se i është dërguar një mesazh nga Lëvizja Vetëvendosje.

Por ky qytetar nuk ka qenë indiferent, dhe i ka kthyer një përgjigje që me siguri nuk ka për t’iu pëlqyer atyre që e kanë dërguar.

Ndryshe, Lëvizja Vetëvendosje, me këtë gjest, është edhe duke thyer heshtjen zgjedhore, e cila edhe sot nuk është e lejuar me ligj që të bëhet thirrje për t’u votuar një subjekt i caktuar politik.

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme, temperaturat deri në 17 gradë

Lajme

Ende pa u bërë kryeministër, shqiptarët jashtë kufijve shprehin kërkesat ndaj Kurtit

Lajme

A do izolohemi? Komiteti Teknik i Ekspertëve mblidhet nesër për masat e reja

Lajme

Në disa qytete nesër s’do të ketë rrymë deri në 12 orë