Show Bizz

I ka 40 vite por duket sikur 20, kjo është Bleona Qereti

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare e cila qëndron në skenë prej një kohe shumë të gjatë, duke i bërë ballë kohës dhe duke sjellë vazhdimisht projekte muzikore, shkruan Indeksonline.

Ajo tashmë është 40 vjeçare por ka arritur që me sukses të mbajë në formë trupin si dhe të gëzojë një pamje mjaft të bukur.

Së fundmi ajo është parë duke kaluar kohë në palestër për të tonifikuar në maksimum trupin e saj dhe duket se ja ka arritur me sukses.

Në fotografinë e fundit që e ka publikuar ajo shihet në një formë që edhe vajzat e reja do t’ja kenë zili.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto