Sport

I jashtëzakonshmi Celina, shënon një evrogol të vërtetë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bersant Celina ka qenë realizator i një goli të bukur në ndeshjen të cilën Sëansea City është duke e fituar kundër Birmingham Cityt 3:0.

Sulmuesi kosovar shënoi golin e dytë të ndeshjes në minutën e 68-të të ndeshjes, shkruan Reporteri.net

Ai po kalon nëpër një formë të jashtëzakonshme tek klubi i tij dhe formën e njëjtë pritet ta përcjellë edhe me Përfaqësuesen e Kosovës.

Celina pritet të jetë shtylla kryesore që lidhë mesfushën me sulmin, duke parë mungesat e mëdha që Challandes pritet të ketë në formacion.

Ky ishte goli që shënoi Celina:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv