Sport

I futi paratë e fundit në tiketë, tifozi kap plot 20 ndeshje dhe fluturon nga gëzimi

Një skedinë e çmendur është kapur në Angli! Një tifoz vendosi të luajë lekët e fundit në skedinë, duke hedhur plot 20 ndeshje nga të gjitha kampionatet.

E veçanta është se ai arriti të fitojë plot 12 mijë euro, duke gjetur arritur të godasë në shenjë. Shanset për të fituar një skedinë me 20 ndeshje janë shumë të pakta, por tifozi anglez ia doli me sukses.

Në momentin kur djali i tij kontrolloi skedinën, zbuloi se ajo ishte fituese dhe menjëherë ia dha lajmin babait të tij. Ky i fundit menjëherë sapo merr vesh lajmin, e kishte të pamundur të përmbahej, teksa fluturon nga gëzimi në shtëpinë e tij. Këtë gëzim të madh, djali i quajtur Adam, vendosi ta shpërndajë në rrjetet sociale skedinën fituese, por edhe gëzimin e madh të familjarëve të tij./Panoramasport.al/

Postime të ngjajshme
Sport

Liridon Leci flet për festimin e tij me shqiponjë: Ishte koha kur Xhaka e Shaqiri kishin bërë këtë gjë ndaj Serbisë

Sport

Liga e Parë, sot do të mësohen dy skuadrat që futen në Superligë

Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit

Sport

A do të kthehet Ronaldo në Sporting? Flet Jorge Mendes