Show Bizz

I dashuri misterioz i Anës është nga Prishtina?

Pas daljes nga programi, Ana Kauri konfirmoi se ka nisur një lidhje dashurie, por duke mos zbuluar asnjë detaj rreth tij.

E pyetur disa herë në media, ish-konkurrentja ka thënë se do ta mbajë për vete dhe nuk dëshiron që jeta e saj private të bëhet publike.

Përkundër përpjekjeve për fshehje, javë më parë në media qarkulloi një fotografi kur brunja shihej me të dashurin edhe pse me fytyrë të mbuluar.

E ftuar në ‘’60 sekonda’’ Ana u pyet se përse po viziton kaq shpesh Prishtinën dhe përgjigjja e saj ishte: ‘’E dua shumë si vend’’.

Por jo, këtu ka diçka më shumë kë mashtron Ana?!

Shprehja e fytyrës së saj në rastin e dhënies së përgjigjed tregonte se ish-konkurrentja nuk u tregua e sinqertë me përgjigjen dhe mendja na shkoi menjëherë tek i dashuri i saj misterioz.

Mos vallë Ana sapo na zbuloi se djaloshi që ia mori zemrën është nga Prishtina dhe kjo është arsyeja e vizitave të shpeshta të saj? Epo duket se e kapëm! Ana po zbulohet vet dalngadalë!

Shiko videon nga sekonda e 30:

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Show Bizz

Noizy humb kontrollin gjatë performancës, rrëzohet keq në mes të skenës

Show Bizz

Emocionuese, motra e këngëtares shqiptare shpërthen në lot gjatë dasmës

Show Bizz

Fjolla Morina “lajmërohet” sërish nga paraburgimi, habit me veprimin