Show Bizz

I dashuri i Dua Lipës mbetet pa fjalë me veprimin e saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Anwar Hadid ka publikuar një video të këngëtares.

E gjithë vëmendja e publikut është mbi lidhjen e Dua Lipës dhe Anwar Hadid të cilët janë duke kaluar momentet më të bukura me njëri tjetrin.

Modeli ka mbetur i impresionuar nga vallëzimi i këngëtares shqiptare madje ai ka publikuar edhe një video në Instastory ku i bashkëngjiti disa figura të zemrës.

Çifti nuk po rrinë larg njëri tjetrit për as një moment pas ‘Sunny Hill Festival’ dyshja tani kanë qenë të pranishëm në një koncert të mbajtur në Los Angeles. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto