Show Bizz

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja e Top Channel shkëlqen me bikini

Moderatorja e dashur për publikun, Alesia Bami, ka disa ditë që shijon pushimet në Greqi. Teksa ndodhet në vendin luksoz, Mykonos, në profilin e saj në “Instagram” nuk mungojnë fotot seksi me bikini.

Një ditë më parë, Alesia ka publikuar një fotografi ku shfaqet me rroba banje blu, që i theksojnë mjaft bukur format trupore bombastike. Gjithashtu ajo mban veshur një palë shapka dhe një kapele në kokë.

Një ditë më parë, Alesia ka publikuar një fotografi ku shfaqet me rroba banje blu, që i theksojnë mjaft bukur format trupore bombastike. Gjithashtu ajo mban veshur një palë shapka dhe një kapele në kokë.

E si gjithmonë kanë “shpërthyer” komplimentet për Bamin, e cila herë pas here “çmend” ndjekësit me poza të tilla kaq seksi.

“I çmende grekët andej me bukurinë tënde”, është një ndër komentet e bukura që fansat nuk ia kanë kursyer as kësaj radhe.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga biznesmeni Syla?

Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej