Lajme

Hutohet Kurti: Nënshkruan vendimin me emër të Avdullah Hotit

Qeveria e Kosovës dje ka mbajtur mbledhjen e tetë të Qeverisë së Kosovës.

Në mesin e shumë vendimeve që janë marrë dje, është edhe vendimi për nënshkrimin e marrëveshjes për financimin dhe zbatimin e projektit Heras+, vendim ky që lidhet më arsimin në vend.

Por, në këtë vendim figuron emri i Avdulla Hotit dhe nënshkrimi i Albin Kurtit.

Duket të ketë qenë ky një gabim teknik që i ka ikur stafit të kryeministrit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin

Lajme

Presidentja Osmani emëron tetë anëtarë të KQZ-së

Lajme

KEDS njofton se cilat vende do të mbesin pa rrymë