Sport

Huqja e vitit ndodhi mbrëmë në ndeshjen Barcelona – Benfica

Mbrëmë, në “Camp Nou”, Barcelona ishte nikoqire e Benficas në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja në fjalë u mbyll pa gola 0:0, shkruan FrontOnline.

Në këtë ndeshje mori vëmendje sulmuesi i skuadrës portugeze, Haris Seferoviq për një huqje të madhe.

Ai dështoi të shënojë me portën bosh.

Trajneri i skuadrës portugeze dhe të gjithë të pranishmit u shokuan me huqjen e tij.

Related posts
Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në klasiken: Dortmund - Bayern

Sport

Humbje e hidhur e Barcelonës në “Camp Nou”

Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *