Lajme

Humbje e thellë edhe në vendlindjen e Metës për LSI-në

LSI po humb thellë në qarkun e Beratit siç tregojnë rezultatet e deritanishme.

Kështu LSI në bashkinë e Poliçanit ku ka përfunduar numërimi i të gjitha kutive renditet e treta me vetëm 825 vota.
Po ashtu në Skrapar del forcë e tretë me 1366 vota nga 14 kuti të numëruara , totali i të cilave është 23.

Në bashkinë Berat ka marrë vetëm 701 vota deri më tani.

Në Kuçovë vetëm 280 vota dhe në Dimal vetëm 408 vota.

Postime të ngjajshme
Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi e rrah gruan e tij

Lajme

Moti në Kosovë – parashikimi për pesë ditët e ardhshme

Lajme

Kimete Berisha i reagon ashpër të riut që nuk i duket e plotë liria e Kosovës pa lirinë e Palestinës

Lajme

Policia ndalon garën me automjete në Orlloviq, tre të arrestuar