Sport

Humbje e madhe për FC Prishtinën, ndërrojnë jetë brenda jave dy tifozë të flaktë

Brenda jave, FC Prishtina ka humbur dy prej tifozëve më të flaktë të klubit, shkruan Zeri.info.

Para tre ditësh ndërroi jetë Ceni Zuqa, i njohur edhe si Daja Ceni. Kurse, sot u njoftua për vdekjen e Sadat Ramadanit.

Image
Në foto: I ndjeri, Ceni Zuqa.

Të dytë ishin të njohur si persona të urtë e të dashur, por edhe tifozë të flaktë të FC Prishtinës.

Klubi kryeqytetas u ka shprehur ngushëllime familjarëve të tyre, duke theksuar se Ceni dhe Sadati nuk do të harrohen asnjëherë. /Zeri.info

Image
Në foto: I ndjeri, Sadat Ramadani.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89