.
Sport

Humbje e hidhur e Barcelonës në “Camp Nou”

Barcelona e ka pësuar një humbje të hidhur sonte në “Camp Nou”.

Skuadra katalunase ishte nikoqire e Real Betisit sot në kuadër të javës së 16-të në La Liga, raporton FrontOnline.

Ndeshjen në fjalë e fitoi Real Betisi me rezultat minimal, 0:1.

Golin e vetëm dhe të fitores për Betisin e realizuan Juanmi në minutën e 79-të.

Me këtë humbje, Barcelona mbetet në vendin e shtatë në tabelë me 23 pikë të tubuara.

Kurse, Real Betisi ka tubuar 30 pikë dhe ndodhet në vendin e tretë.

Related posts
Sport

Lajmi i fundit: Florim Zuka jep dorëheqje nga Gjilani

Sport

Gjilani dhe Llapi, kërkojnë kualifikimin në raundin e dytë në Ligën e Konferencës

Sport

Zbulohet data se kur do të përballet Drita me Antwerp

Sport

Arbnor Morina tregon se cilat janë gjasat e Ballkanit ndaj Zalgirisit