Lajme

Humb jeten një pushues në plazhin e Shëngjinit

Një pushues i moshuar është mbytur këtë të diel në plazhin e Shëngjinit.

CNN.a2 raporton se viktima është një 68-vjeçar, i cili është nxjerrë me shpejtësi nga ujërat e detit nga pushuesit e tjerë dhe është dërguar në spitalin rajonal, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të mbytjes së të moshuarit. /reporteri.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

Çfarë thotë Marrëveshja e Brukselit për targat e Kosovës?

Lajme

Qytetarët mbushin veturat me ushqim e pije për policët në Veri

LajmeSport

Ideja interesante e Përparim Ramës për stadiumin “Fadil Vokrri”

Lajme

Kjo është situata aktuale në Jarinjë