Lajme

Hoxha Fatmir Latifaj tregon si reagoi mjeku turk kur i tregoi se ishte ushtar i Adem Jasharit

Hoxha i njohur nga Mitrovica, Fatmir Latifaj, para disa ditësh është operuar në zemër.

Operacioni i tij është kryer në Turqi.

Me këtë rast ai ka folur për reagimin e mjekut turk kur i kishte treguar se kishte qenë ushtar i komandantit legjendar, Adem Jashari.

Hoxha nga Mitrovica tha se mjeku i cili kishte operuar zemrën e tij kishte thënë:

“Se 1000 vjet para dhe as 1000 vjet më pas Adem Jashar nuk ka”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së

Lajme

Ambasada gjermane tregon se kur do të fillojnë me termine për viza pune

Lajme

Vendet në të cilat nesër nuk do të ketë rrymë