Zgjedhjet 2021

Hoti “thumbon” Ramiz Lladrovcin

Kandidati për kryeministër, Avdullah Hoti, ka qëndruar sot edhe në Drenas.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se kjo komunë meriton një qeverisje stabile, e cila do të sjellë zhvillim.

Këtë sipas tij e garanton vetëm partia e tij, LDK-ja.

Postimi i tij:

Faleminderit Drenas!

Me plot zell e entuziazëm u mirëpritëm edhe në Drenas. Kjo komunë, meriton një qeverisje stabile, e cila do të sjellë zhvillim dhe e cila garanton të ardhme perëndimore.

Këtë u garanton vetëm Lidhja Demokratike e Kosovës!

#shtetishtet

#LDK132

 

Faleminderit Drenas!
Me plot zell e entuziazëm u mirëpritëm edhe në Drenas. Kjo komunë, meriton një qeverisje stabile, e cila do të sjellë zhvillim dhe e cila garanton të ardhme perëndimore.
Këtë u garanton vetëm Lidhja Demokratike e Kosovës!
#shtetishtet
#LDK132

Postime të ngjajshme
LajmeZgjedhjet 2021

Lista e 20 kandidatëve më të votuarit të PDK’së

LajmeZgjedhjet 2021

Votat e djalit të Sami Lushtakut në Drenicë

LajmeZgjedhjet 2021

Kandidati i PDK-së tregon se sa vota ka marrë

LajmeZgjedhjet 2021

Kaq vota mori gruaja e Adem Mikullovcit në Mitrovicë