Lajme

Hillary Clinton e nis mëngjesin me një fotografi të Biden e Harris

Ish sekretarja e shtetit në administratën e Barack Obamës, Hillary Clinton ka publikuar një fotogtafi të presidentit të zgjedhur Joe Biden dhe zëvendës presidentes Kamala Harris.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar Clinton në postimin e saj në rrjetin social Instagram, ku shihen Biden e Harris të fotografuar nga vetura.

Pak minuta pasi mediat kishin njoftuar se demokratri Joe Biden ka mbledhur më shumë se 270 vota elektorale që i mjaftojnë për u zgjedhur president, kishte reaguar ish-sekretarja e shtetit në administratën e Barack Obama, Hillary Clinton.

“Është një biletë historike dhe një faqe e re për Amerikën”, kishte shkruar ajo në Twitter.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kalon projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike me kushtet e PDK’së

Lajme

Vjosa Osmani nuk ka të drejt të formojë parti politike, e ka vetëm një opsion

Lajme

Zemaj takohet me Hotin: Dakordohen për vendimet për festat e fundvitit

Lajme

Qe 5 ditë është zhdukur një djalë nga Fushë Kosova