Sport

Hidhet shorti i Superligës në futsall, ja se kush do të ndeshen në javën e parë

Pas tërheqjes së FC Junikut nga edicioni i ri i garave, Komisioni i Futsallit në kuadër të FFK-së ka bërë përsëritjen e tërheqjes së shortit për Kampionatin e ri në Superligën e Kosovës në futsall, i cili do të nisë më 16 tetor.

Në javën e parë të Superligës së futsallit do të takohen:

Prishtina 01 – Drenica

Malisheva – Prishtina

BB Llapi – Letaj

Peja – Liburni

Prizreni – Liqeni

Postime të ngjajshme
Sport

Histori: Çfarë kishte thënë Fadil Vokrri në vitin 1983 për Prishtinën, si e kishte kundërshtuar trajnerin serb që ta merrte Prishtina dhe çfarë thoshte për Lirinë dhe Vëllaznimin?

Sport

Klubi kosovar merr donacion nga mërgimtari

Sport

Zyrtare: Ndeshja Kosovë-Shqipëri zhvillohet me 11 nëntor

Sport

Superliga sot vjen me superderbin, Ballkani – Prishtina