Lajme

Haziri: Ky rreshtim pas një gruaje e ka bërë LDK-në më burrëror

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

“LDK e ka bërë dallimin e madh me të tjerët. LDK e ka dëshmuar me nominimin e Vjosa Osmanit”.

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se për fitore kurrë nuk është më pak burrnore të rreshtohesh pas një gruaje.

“LDK e ka bërë dallimin e madh me të tjerët. LDK e ka dëshmuar me nominimin e Vjosa Osmanit”.

“Mitrovica dhe Kosova do ta vlerësojnë dhe mbështesin fitoren e madhe”, ka shkruar Haziri në rrjetin social Facebook.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat