Lajme

Haxhi Krasniqi dhe Dominic Boesel – Shiko ketu meçin

Boksieri me prejardhje nga Kosova, Haxhi Krasniqi, do të përballet sonte me boksierin gjerman, Dominic Bosel, për ta mbrojtur titullin e kampionit të botës në peshat gjysmë të rënda, shkruan Gazeta inFokus.

Ky meç pritet të nisë rreth orës 23:55 dhe do të zhvillohet në palestrën “Getec Arena” në Magdeburg të Gjermanisë.

Të pranishëm në palestër do të jenë rreth 5 mijë shikues, pasi nuk lejohet më shumë për shkak të masave anti-covid.

VIDEO LIVE

 

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati