Lajme

Haradinaj uron Memli Krasniqin për detyrën e re

Kandidati për Kryetar të Prishtinës nga AAK’ja, Daut Haradinaj, ka uruar Memli Krasniqin për detyrën e re, shkruan Gazeta Metro.

Haradinaj e ka qujatur mik Krasniqin, derisa i ka uruar detyrën, përmes rrjeteve sociale.

“Mikut tim Memli Krasniqi i uroj suksese në krye të PDK-së!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Kujtojmë, që Memli Krasniqi është zgjedhur sot Kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, me votim të hapur. Ai ka qenë kandidati i vetëm për këtë pozitë.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet

Lajme

Paralajmërohet rreziku për zjarre në 10 qytetet e Shqipërisë

Lajme

Pamje si helikopteri ndihmon në shuarjen e zjarrit që kaploi malet në Rugovë