Lajme

Haradinaj del maleve me fëmijë dhe ha kifle 30 centëshe

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Siç dihet tashmë ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është e adhurues i madh i natyrës – fundjavat ai shpesh me familjen e tij i kalon duke shijuar bukuritë natyrore të Kosovës.

Këtë të shtune Haradinaj ka vendosur që bashkë me fëmijët e tij Gjinin, Hanën e Trimin ta kalojë buzë liqenit të Jazhincës, të cilin e ka quajtur perlë natyrore të vendit tonë, shkruan Reporteri.net.

E si gjithmonë, Haradinaj ka realizuar edhe një fotografi të cilën e ka postuar në llogarinë e tij në Facebook. Ai aty shihet i buzëqeshur bashkë me fëmijët duke ngrënë kifle për të vazhduar më pas rrugëtimin.

“Pas një ngjitje që ia ka vlejtur në çdo hap, me Gjinin, Hanën e Trimin, buzë liqenit të Jazhincës, kësaj perle të natyrës sonë, 2180 metra mbi nivelin e detit. Kosova i ka vërtetë të gjitha!”, ka shkruar Haradinaj përbri fotos.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat