Lajme

Hallakamë në Prizren, rrahen dy familje – përfshihen edhe femrat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dy familje në Prizren janë rrahur gjatë ditës së djeshme.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se deri tek konflikti ka ardhur pas një mosmarrëveshje.

Në rrahje janë përfshirë edhe dy femra, përveç pesë meshkujve.

Raportohet se një femër dhe të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet