Lajme

“Hallakamë” në Prishtinë – policia arreston disa sirianë, ata kundërshtojnë e bërtasin

Policia e Kosovës ka arrestuar disa emigrantë sot gjatë ditës në sheshin “Zahir Pajaziti” në kryeqytet.

Në disa video të publikuara, emigrantët shihen duke kundërshtuar arrestimin e tyre, teksa ata janë edhe pa maska në fytyrë.

Ndërkohë, gjatë ditës u publikua edhe një video tjetër, ku disa emigrantë sirianë i përzënë nga një lokal në Prishtinë.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të njëjtit persona që janë arrestuar.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=731310897739830

Postime të ngjajshme
Lajme

Fotografia që po habit të gjithë: Çfarë po bëjnë Albin Kurti e Shpejtim Bulliqi?

Lajme

Ja kur priten masat e reja

Lajme

Si do ta kemi motin nesër dhe ditëve në vijim

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Ky është vendimi për masat antiCOVID