Lajme

Halil Kastratit i vdes një person i dashur

Humanisti i mirënjohur nga Kosova, Halil Kastrati, gjatë ditës së mërkurë ka marrë një lajm të hidhur

Kastratit i ka vdekur halla e tij. Kështu ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook.

““Te Allahut jemi dhe te Ai do te kthehemi”

Allahu xhennetin ta dhurofte halla ime 😢🤲”, ka shkruar Kastrati.

Më poshtë keni postimin e plotë të themeluesit të shoqatës bëmirëse “Jetimat e Ballkanit”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin