Sport

Hadergjonaj i jashtëzakonshëm, dhuron një super asistim për Kasimpasan

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Kasimpasa dhe Hatayspor.

Pjesë e këtij takim nga minuta e parë për skuadrën e Kasimpasa është edhe mbrojtësi kosovar, Florent Hadergjonaj.

Hadergjonaj u tregua fantastik sot, pasi asistoi në golin e barazimit për klubin e tij.

Rezultati aktual i këtij takimi është 1:1.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Renditja e ligave më të forta në Evropë gjatë 15 viteve të fundit, çka shkruhet për Kosovën?

Sport

Milani dështon të fitojë ndaj Udinese

Sport

Pnishi kërkon në FIFA rreth 32 mijë euro kompensim nga Feronikeli

Sport

Bytyqi asiston, Cikalleshi shënon