Lajme

Guvernatori i BQK-së organizon konferencë për media

Byroja Kosovare e Sigurimit organizon konferencë për media, duke filluar nga ora 13:45.

Prezent në konferencë do të jenë Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës Fehmi MEHMETI dhe Zëvendësguvernatorit Sokol HAVOLLI, si dhe përfaqësuesit e lartë ekzekutivë të kompanive të sigurimit, anëtare të Byrosë Kosovare të Sigurimit.

Kjo vizitë do të jetë vizita e parë zyrtare e Guvernatorit Mehmeti dhe Zëvendësguvernatorit Havolli në institucionin e Byrosë Kosovare të Sigurimit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kur do të vijë vaksina kundër COVID-19 në Kosovë?

Lajme

Parashikimi i motit për vikend: Rikthehet i ftohti dhe bora

Lajme

Endrit Thaçi poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit

Lajme

Kujtim Shala reagon për herë të parë pas debaklit, të LDK-ës