Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Një rrahje mes disa vajzave ka ndodhur minuta më parë në Fushë Kosovë.

Në videon e publikuar shihen vajzat duke u rrahur me grushta e shkelma.

Ato janë kapur edhe për flokë.

Ende nuk dihet arsyeja që i shtiu të rejat të bëjnë këso skena në rrugë.

https://www.facebook.com/watch/IndeksonlineOfficial/

Related posts
Lajme

Këto vende nesër do të mbesin pa energji elektrike

Lajme

Fronti i ftohtë ajror po depërton në Kosovë, sjellë reshje bore e shiu

LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published.