Sport

Grupi më i vështirë dhe më i lehtë për Barcelonën

Sot tërhiqet shorti për Ligën e Kampionëve për sezonin e ri.

Në Gjenevë të Zvicrës fillon sezoni 2020/2021, me tërheqjen e shortit për fazën e grupeve.

Barcelona sezonin e kaluar ka pasur një grup të vështirë, me Borussia Dortmundin dhe Inter.

Të njëjtin fat Barcelona mund ta ketë edhe në sezonin e ri, shkaku i skuadrave të forta që janë në vazon 2 dhe 3.

Grupi më i vështirë për Barcelonën:

Bayern Munich

Barcelona

Inter

Marseille

Grupi më i lehtë për Barcelonën:

Zenit

Barcelona

Olympiacos

Ferencváros

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme