Lajme

Gruaja rrahu një burrë në Prishtinë, gjatë intervenimit u lëndua edhe një zyrtare policore

Policia e Kosovës njofton për një rast të sulmit që ka ndodhur dje në Prishtinë.

Një grua ka rrahur një burrë, ndërsa gjatë kohës sa po arrestohej e dyshuara, lëndime trupore ka pësuar një zyrtare e PK-së.
Policia njofton se pas intervismit, e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prishtinë 04.10.2020 – 14:15. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht të dyshuarin mashkull kosovar. Gjatë arrestimit të të dyshuarës është lënduar një zyrtare policore, e cila ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje. /Gazeta Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Një aeroplan special nga Holanda ka aterruar në Prishtinë

Lajme

Moti për dy ditët e ardhshme

Lajme

Dorëzohet Serbia, dialogu në Bruksel rinis të enjten dhe s’flitet për Asociacionin

Lajme

BBC: Nisin pasojat për Turqinë pas përplasjeve me SHBA-në e Francën: Lira bie në nivel rekord