Lajme

Gruaja më fatkeqe e 2020, babai i vdiq nga Covid-19, u pushua nga puna, iu dogj shtëpia…

Shumë njerëz thanë që 2020 ishte një vit shumë i keq dhe shumë të tjerë duan të hyjnë në vitin 2021 me shpresën se do të sjellë ditë më të mira.

Por stjuardesa 34-vjeçare, Keira Sandid, ndoshta e konfirmon këtë më shumë se kushdo tjetër, pasi pa jetën e saj të shkatërruar në këto 12 muaj që shkuan.

Nëna 34-vjeçare e dy fëmijëve, e cila është shtatzënë me të tretin, ishte testuar pozitive me COVID kur humbi babanë e saj.

Po ashtu ajo u pushua nga puna dhe madje pa shtëpinë e saj të shkatërruar në ditën e Krishtlindjes, duke e lënë atë të pastrehë.

Keira Sandid jeton në Sussex, Britania e Madhe, duke cituar fjalët e saj, ajo jetoi një “vit të katastrofë”, duke shtuar se gjërat e këqija po i ndodhnin asaj me njëra-tjetrën, shkruan Daily Mail.

 

Postime të ngjajshme
Lajme

Zgjohen nga koma Fidan Gashi dhe Enver Xhikoli, të cilët gjenden në Austri

Lajme

Lista e plotë e 440 kandidatëve për deputetë nga katër partitë e mëdha

Lajme

“Përçarje”: AKR kërcënon se do të largohet nga lista e LDK’së

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditën e diel