Lajme

Gruaja e tij feston ditëlindjen, kështu e uron Behgjet Pacolli

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli e ka uruar sot për ditëlindje gruan e tij, Mashën, raporton Gazeta Express.

Ai ka thënë përmes një shkrimi në Facebook se sot është një ditë e lumtur për familjen e tyre.

Gruan e tij ai e përshkruan si një nënë dhe grua të kujdesshme.

“Gëzuar ditëlindjen, gruaja ime! Një ditë e lumtur në familjen tonë, pasi ne sot festojmë ditëlindjen e Mashës. Një nënë dhe grua e kujdesshme, e cila gjithmonë kujdeset për të tjerët para vetes”, ka shkruar ai./Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Këshilltari i Avdullah Hotit e propozon për kryetar të partisë deputetin e LDK-së

Lajme

Befason Ramush Haradinaj: Nëse bëhem President, ky do të jetë kryetar i AAK-së

Lajme

Molliqaj tregon për raportet e tij me Kurtin

Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?