Show Bizz

Gruaja e Ledrit gjysmë e zveshur pozon nga mbrapa

Sara Hoxha është njëra ndër fytyrat më të komentuara të show bizit shqiptar, kjo për shkak lidhjes që ajo tashmë ka me reperin e njohur Ledri Vula.

Së fundmi çifti janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Poem.
Ndërkaq mund ta themi me plotë gojë se familja Vula, tashmë është kther në familjën më të komentuar në vend.

Sara është vazhdimisht në qendër të vëmendjes, duke u komentuar kështu për stilin e saj unik, e poashtu edhe për fotot që ajo kohë pas kohe poston në llogarinë e saj në Instagram.

Sara së fundmi ka postuar një foto në Instastory duke pozuar mbrapa dhe duke i treguar linjat e saj që dita ditës po kthehen në linjat e dikurshme që Sara kishte para lindjes së Poem.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës