Lajme

Gruaja e Goldit e tregon arsyen pse nuk ia zbulojnë djalit fytyrën

Ermira dhe Goldi janë bërë prindër për herë të parë e 28 nënntor.
Dyshja simpatike janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, Guerilit, shkruan “Kosovarja”.

Padyshim se fëmija i parë është gëzimë për mbarë familjen, qoftë të Goldit apo edhe të Ermirës.

Jo rrallë herë çifti sjellin imazhe të djalit, por që zakonisht fytyrën ia mbulojnë me stikersa ose diçka tjetër.

E arsyen e këtij veprimi e ka treguar sot Ermira në pyetësor, duke thënë se është ende pak i vogël le të rritet edhe pak./Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Lajme

Letra e nëntë vjeçarit nga Kosova drejtuar Joe Bidenit

Lajme

Ministria e Shëndetësisë tregon se si kanë dështuar t’i sigurojnë vaksinat anti-COVID

Lajme

Detaje të reja nga grabitja në KEDS: Personat e maskuar nën kërcënimin e armëve vodhën një shumë të madhe parash

Lajme

Duda Baljen e njihni, por jo edhe vajzën e saj! Duken si dy shoqe të ngushta