LajmeShow Bizz

Gruaja e Dautit me gurë të çmuar sipër vetullave

Lola Haradinaj tanimë veç se njihet nga publiku shqiptar.

Ajo është gruaja e politikanit të njohur kosovar Daut Haradinajt dhe njëherit edhe kunata e Ramushit, shkruan “Kosovarja”.

Lola ka sjellë dje dy poza nga plazhi, por vëmendje mori pamja e saj e veçanërisht gurët e vendosur sipër vetullave.

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje tronditëse për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Show Bizz

Çfarë i bëri Xheri Blerona Zeqirit kur ajo shkoj për herë të parë në “RTV 21”

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......