Sport

Greqia favorite ndaj Kosovës, ja kuotat e bastorëve

Kombëtarja e Kosovës do të luajë sfidën e fundit të muajit tetor ndaj Greqisë këtë të mërkurë, shkruan Insporti.

Kosova vjen nga dy humbje në ndeshjet e fundit ndaj Maqedonisë së Veriut dhe Sllovenisë, dhe do të kërkojnë këndelljen ndaj skuadrës helene.

Megjithatë, fitorja e parë e Kosovës për vitin 2020 nuk shihet si shumë e mundshme nga kompanitë e bastorëve, të cilat e kanë Greqinë si favorit të madh për takimin e së mërkurës.Kuotat e Kosovës kalojnë mbi 5 euro ndërsa suksesi eventual i Grekëve shpërblehet me kuotën 1,72.

Kuotat e kompanive më të mëdha të basteve:

Postime të ngjajshme
Sport

Ndeshja mes Feronikelit dhe Llapit u përcoll nga personi i rëndësishëm i UEFA-së, ja arsyeja pse ai është në Kosovë

Sport

Ramadani flet për përballjen me Ballkanin, ka disa fjalë edhe për gjyqtarin Dardan Çaka

Sport

Shënoi supergol në ndeshjen e sotme, flet Yll Hoxha

Sport

Feronikeli më në fund fitoi, tani kjo është skuadra më e dobët e 5 javëve të fundit në Superligë