Sport

Greqi – Kosovë, formacionet zyrtare – Challandes bën disa ndryshime

Kombëtarja e Kosovës do të synojë t’i kthehet rezultateve pozitive në Ligën e Kombeve, ku sonte luan përballë Greqisë.

Ndeshja mes Greqisë dhe Kosovës luhet me fillim nga ora 20:45, shkruan lajmi.net.

‘Dardanët’ do të jenë me shumë mungesa në këtë ndeshje, dhe Bernard Challandes ka vendosur të futet në lojë me shumë ndryshime, dhe me skemë 3-5-2.

Nga minuta e parë në fushë do të jetë edhe Florent Loshaj.

Formacionet zyrtare: Greqia – Kosova

Postime të ngjajshme
Sport

EKSKLUZIVE: Trepça ’89 transferon sulmuesin e Gjilanit

Sport

Rikthehet mbrojtësi shqiptar, gati për debutim në Serie A

Sport

Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Sport

Prince: Kosova është vend i bukur me njerëz të sjellshëm, nuk kam frikë nga përballja me Dakun