Show Bizz

Graniti takohet me ish-të dashurën, zbulon se çfarë vendosën për të ardhmen

Mbrëmjen e së premtes Graniti u eleminua nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Ai po vazhdon të jetë aktiv në intervista duke folur për eksperiencën e tij brenda shtëpisë.

Graniti për një kohë të gjatë ishte kryefjala e medive rozë, shkak jeta e tij private ku edhe e pranoi se ka një lidhje jashtë.

I ftuar së fundi në “Fan Club” ai zbuloi se është takuar me të dashurën.

“Kam folur, e kemi lënë të takohemi dhe t’i sqarojmë gjërat. Unë do doja të riktheheshim sepse e kam ende në zemër, u shpreh Graniti.

Related posts
Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *