Show Bizz

Graniti eliminohet nga Big Brother

Është eliminuar nga Big Brother, Granit Cana

Publiku me anë të televotimit ka vendosur që të votojë për qëndrimin ose të personave në Big Brother.

Iliri ka qenë personi i parë që i ka shpëtuar eliminimit kurse i dyti që do të qëndronte ishte Sarah.

Të fundit në garë ishin Monika dhe Graniti e që në fund me vota u eliminua Graniti.

Related posts
Show Bizz

Ish e dashura e Romeos përfundon në spital një ditë pasi ai flirtoi me Beniadën

Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *