Sport

Granit Xhaka shënon kundër Chelseat

Kur kanë mbetur më pak se dy javë për të filluar Premier Liga, Arsenal dhe Chelsea janë duke zhvilluar një ndeshje miqësore.

Chelsea e mbylli pjesën e parë me avantazh 1-0, me golin e e Kai Havertz.

Kurse, në pjesën e dytë i “larguari” nga Arsenali, Granit Xhaka barazoi rezultatin me një gol të shënuar me kokë në minutën e 68’të.

GOLI:

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk