Show BizzSport

Granit Xhaka i bën dhuratë të veçantë Naser Rafunës

Aktori i njohur, Naser Rafuna, ka bërë me dije se ka pranuar një dhuratë të veçantë nga futbollisti shqiptar, Granit Xhaka.

 

Ai i dhuroi fanellën e tij, teksa aktori e ka falënderuar dhe ka zbuluar se është fans i Arsenalit qysh se nga viti 2000.

Me këtë imazh të publikuar në rrjetet socile, Naser Rafuna shihet se u ndje mjaft i lumtur.

Kujtojmë që futbollisti me origjinë nga Kosova ishte njëri ndër më të mirët tek Arsenal në këtë edicion.

Postime të ngjajshme
Sport

Ndryshohet orari i ndeshjes së Dritës, ja kur luan me Deçiqin

Sport

Kodraliu largohet nga KEK-u

Sport

Prishtina me një mungesë të madhe për ndeshjen e nesërme në Ligën e Kampionëve

Sport

Nexhipi ‘transferon’ super futbollistin te Ballkani!