Sport

Goli dhe rastet në ndeshjen Arbëria – Feronikeli

Me shumë mund, Feronikeli arriti të kualifikohet në fazën çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Skuadra nga Drenasi u përballë si mysafir i Arbërisë sonte në kuadër të 1/8 të kupës, raporton “Zeri.info”.

Ndeshja e zhvilluar në Drenas i takoi Feronikelit me rezultat minimal, 0:1.

Golin e vetëm dhe të fitores për drenicasit e shënoi Milickoviq në minutën e 89-të të ndeshjes.

Me këtë fitore, Feronikeli iu bashkua skuadrave tjera në çerekfinale.

Golin dhe rastet nga kjo ndeshje mund t’i shikoni në videon e mëposhtme.

https://www.facebook.com/watch/sportineklankosova/

Postime të ngjajshme
Sport

Dhjetë transferimet më të shtrenjta ta dala nga Shqipëria: Skënderbeu ‘mbret’, Tirana ka mbetur prapa

Sport

Dy ndeshje interesante në Superligë, vëmendja në Drenicë

Sport

Shpëtim Idrizi tregon si e mposhti Llapin

Sport

Batatina tregon si e humbën ndeshjen ndaj Trepçës ’89