Show Bizz

Gold Ag ndalet në mes të autostradës dhe bënë këtë gjë

Reperi Gold Ag ka filluar mbrëmjet e tij muzikore.

Ai zakonisht po udhtonë nga Presheva, në Prishtinë dhe më pas për të vazhduar drejt Shqipërisë, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi teksa shihet se ka ndaluar në mes të autostradës.

Ndalesën e beri sigurisht për të bëre një fotografi perfektë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkurte Gashi tregon si është njohur me partnerin

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti