Show Bizz

Gold Ag me dedikim emocionues për nënën e tij

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arian Agushi, i njohur në estradën shqiptare si Gold Ag ka bërë një publikim tejet emocionues në rrjetet sociale për nënën e tij.

Ai ka postuar një foto ku shihet duke e përqafuar nënën, ku i është falënderues për atë që ka bërë për të

“Tash e dikurë, me këmbë e me durë, kaluam së bashku çdo shkëmb e çdo gurë, prej kur isha i vogël e sot që u bëra burrë, vetëm emri yt NANË nuk më tradhtoi kurrë”.

Kjo nuk është hera e parë që Gold Ag thurë vargje të tilla për nënën e tij. 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto