Show Bizz

Gold Ag i bën reklamë shtëpisë së tij luksoze

Reperi i njohur Arian Agushi i njohur me emrin e artit Gold Ag nuk i lë anash aktivitetet në rrjetet sociale.

 

Duke qenë goxha ‘on’ në publikime, ai shpesh herë ndan momente të bukura familjare, sidomos që nga lindja e djalit Guerilit.

 

Edhe pse ende nuk kanë vendosur që të publikojnë portretin e tij, me anë të mbishkrimeve të shumta ai dhe Ermira tregojnë se sa të bekuar janë që janë bërë prindër.

 

E sonte, ndryshe nga herët e tjera duket se ka vendosur që të bëjë një ndryshim duke ndarë një imazh të bukur brenda shtëpisë.

E dekoruar me një kombinim perfekt, ai tregojë se ka shumë shije edhe në këtë aspekt.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Blerim Destanin i bënë dhuratën e pabesueshme Don Gjonit

Show Bizz

Zbulohet skema: Ja si po fitojnë mijëra euro konkurrentët e Përputhen

Show Bizz

Pasi mediat e huaja u morën me të, policja e Kosovës nuk po ndalet së provokuari

LajmeShow Bizz

Skivi rrëfen momentin tronditës kur e mori vesh për vdekjen e Albertit