Sport

Goditja surprizë, Barcelona po ja rrëmben Juventusit mbrojtësin ‘bombastik’

Gjiganti spanjoll, Barcelona ka shprehur interesim për mbrojtësin e Juventusit Merih Demiral.

figure>

Sipas gazetës “AS”, Barcelona po e konsideron Demiralin si një opsion për sezonin e ardhshëm.

‘Balugranët’ po synojnë të përforcojnë repartin e mbrojtjes, dhe kanë disa emra në ‘radar’: Aymeric Laporte, Matthijs de Ligt, dhe së fundmi Merih Demiral.

Lexo edhe: https://blicmedia.net/ekskluzive-ky-trajner-do-te-emerohet-perzgjedhes-i-kosoves-u-15/

25- vjeçari, sezonin e kaluar zhvilloi 24 paraqitje me fanellën e Juventusit në të gjitha garat.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89