Lajme

Godet shtyllën e betonit me veturë, tre të lënduar

Një vet aksident ka ndodhur dje në fshatin Boksh të Suharekës, pasi i dyshuari humb kontrollin mbi veturën dhe godet një shtylle betoni.

Sipas policisë, si pasojë lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe dy pasagjerë dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Postime të ngjajshme
Lajme

Publikohet rezultati i votave me kusht në Gjilan

Lajme

Numërohen votat me kusht në Istog: Kaq vota morën kandidatët

Lajme

Kaq vota me kusht morën kandidatët në Gjakovë

Lajme

Moti për dy ditët e ardhshme