Sport

“Godet” Patrick Schick pas humbjes nga Kosova

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sulmuesi i Republikës së Çekisë Patrick Schick ka reaguar pas humbjes së sotme nga Kosova.

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova ka arritur ta fitojë ndeshjen e sotme me rezultat 2:1.Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Schick, i cili u shpreh i frustruar pas ndeshjes.

“Humbja ishte e rëndë dhe kjo më frustron mua”, tha Schick pas ndeshjes.“Nuk mendoj se Kosova kishte më shumë shanse, por edhe paraqitja jonë nuk ishte e mirë”, vlerësoi Schick.

“Nuk ishim të befasuar me asgjë”, shtoi ai.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv