Sport

Gledi Mici drejt Partizanit? Mësohet e vërteta për futbollistin

Ilir Daja e dëshiron së tepërmi një ribashkim me Gledi Micin. Në kohën kur ishin së bashku pjesë e Skënderbeut arritën suksese të shumta në futbollin shqiptar.

Kur do të vijë një ribashkim te Partizani? Shpeshherë në media ka qarkulluar një kalim i tillë për mbrojtësin e Prishtinës.

Por së fundmi është “Indeksionline” që siguron nga burime brenda klubit të Partizanit se nuk rezulton i vërtetë një lajm i tillë për një futbollist që është nën kontratë me një klub tjetër.

Gjithashtu edhe zyrtar të klubit të Prishtinës kanë konfirmuar se Mici nuk do të lëvizi në këtë merkato të dimrit, të paktën jo deri në fundin e kampionatit. E në një situatë tillë ribashkimi me Dajën kërkon ende kohë

Postime të ngjajshme
Sport

Premierliga me lider të ri, Man City po shijon formën e jetës

Sport

Arsenali vazhdon me formën e mirë

Sport

Dramë e vertëtë, përfundon derbi mes Interit dhe Milanit ky është rezultati

Sport

Çfarë ndodhi në kacafytjen mes Lukakut dhe Ibrahimovic?